Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Singapur Chinese and Japanese Gardens

Počasie Singapur Chinese and Japanese Gardens


Singapur je známy svojimi krásnymi záhradami a parkmi, a medzi nich patria čínske a japonské záhrady, ktoré sú veľmi obľúbené u miestnych aj návštevníkov. Tieto záhrady sú prekrásnym miestom na prechádzky, relax a užívanie si zeleného prostredia, ale aké je tam počasie?

Singapur má tropické podnebie s vysokou vlhkosťou a teplotami po celý rok okolo 30 ° C. Práve táto vysoká vlhkosť robí počasie ešte horúcejším a ťažšie znášateľným pre návštevníkov. Preto je dôležité pri návšteve záhrad zvoliť si správny čas, aby ste sa vyhli horúcim hodinám dňa.

Čínske a japonské záhrady sú otvorené od 5:30 do 19:00 hodiny, takže sa môžete ísť prechádzať skoro ráno alebo neskoro večer, keď je teplota vysoko nad hlavou. Okrem toho, môžete si priniesť vodu na hydratáciu, elektrický ventilátor alebo sa schovať do tieňa pod stromami.

Na jeseň a zimu, teda od novembra do januára, sú teploty nižšie, ale aj tak pomerne horúce (priemerne okolo 27 ° C ). Ak sa rozhodnete ísť navštíviť záhrady počas týchto mesiacov, môže byť podstatným výhodou, že bude menej návštevníkov a teda aj menšie množstvo ľudí, ktorí okolo vás okolo. Vítaná zmena proti preplneným uliciam Singapuru!

Keďže Singapur leží na pobreží, záhrady môžu byť ovplyvnené monzúnovým dažďom, ktorý padá medzi novembrom a januárom. Tieto dažde môžu byť dosť silné, ale väčšinou trvajú len krátko. Môžu však spôsobiť opadané konáre a mokré chodníky, takže buďte opatrní v prípade klzkých povrchov.

Napriek tomu, ak chcete vidieť čínske a japonské záhrady v ich najkrajšej podobe, najlepší čas návštevy je v máji a júni, keď sú v plnom rozkvete. Počas týchto mesiacov sa teploty pohybujú okolo 30 ° C, ale kvetiny, japonské mosty a rybníky sú prekrásne, takže stojí určite za to si prechádzku vychutnať.

V záveroch, keď navštívite Singapur, určite sa zastavte aj v čínskych a japonských záhradách a užite si krásu miestnej kultúry a prírody. Napriek horúcemu počasiu je to určite jedno z miest, kde sa určite prestavíte!


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Chinese and Japanese Gardens


Najčastejšie otázky a odpovede o Singapurských čínskych a japonských záhradách:

1. Kedy sú Singapurské čínske a japonské záhrady otvorené?
- Otvorené sú denne od 5:30 hod. do 19:00 hod.

2. Aká je vstupná cena na Singapurské čínske a japonské záhrady?
- Vstup je zdarma.

3. Sú v Singapurských čínskych a japonských záhradách kaviarne alebo reštaurácie?
- Áno, v záhradách je reštaurácia Bao Bei, kde si môžete vychutnať prvotriednu čínsku kuchyňu.

4. Je v záhradách možné robiť piknik?
- Áno, piknikovanie je povolené na určených miestach.

5. Je v Singapurských čínskych a japonských záhradách možné fotografovať sa?
- Áno, je možné fotografovať sa, avšak nie je dovolené fotenie na komerčné účely bez predchádzajúceho povolenia.

6. Sú v Singapurských čínskych a japonských záhradách prístupné pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou?
- Áno, záhrady sú prístupné pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou. Existuje množstvo chodníkov, ktoré sú široké a bezbariérové.

7. Je vhodné navštíviť Singapurské čínske a japonské záhrady počas daždivých dní?
- Nie, nie je vhodné navštíviť záhrady počas silných dažďov, pretože chodníky môžu byť klzké a mokré, čo môže spôsobiť nebezpečenstvo pádu.

8. Môže sa v záhradách plávať?
- Nie je povolené plávať v záhradách.

9. Existujú v Singapurských čínskych a japonských záhradách turistické průvodcovia?
- Áno, turistickí sprievodcovia sú k dispozícii na požiadanie.

10. Je povolené v záhradách fajčiť?
- Nie, fajčenie nie je povolené v záhradách.


Dovolenka Singapur Chinese and Japanese Gardens


Singapur je jedným z najkrajších miest na svete. Má toľko krásnych miest, ktoré stojí za to navštíviť. V tomto článku sa budeme venovať Singapurským čínskym a japonským záhradám.

Čínske záhrady sú symetrické a kaligrafické. Sú plné historických a kultúrnych artefaktov z čínskej histórie. Keď vstúpite do záhrady, budete vystrašení tým, že sa nachádzate v inom svete. Živé ryby, kachne a krásne kvety sú okolo vás. Tu môžete prežiť pokojnú dovolenku a nájsť svoj pokoj.

Japonské záhrady ponúkajú kľud a harmoniu. Sú podobné čínskym záhradam, ale majú jedinečnú atmosféru. Táto záhrada je rozdelená na niekoľko častí a každá z nich má svoje jedinečné prvky. Najkrajšou časťou japonskej záhrady je jazierko. Môžete sa tu prejsť okolo neho a vidieť rôzne druhy kvetov a stromov.

Záhrady sú otvorené každý deň a vstupné je malé. Môžete si tu úplne oddýchnuť a užiť si krásnu prírodu. Okrem toho si môžete kúpiť rôzne zaujímavé suveníry. Ak máte radi kvety a rôzne rastliny, mali by ste navštíviť aj orchideový park.

Singapur je miesto, ktoré by ste nemali preskočiť pri plánovaní vašej dovolenky. Čínske a japonské záhrady sú nezabudnuteľným zážitkom pre každého, kto hľadá kľud a pokoj. Navštívte Singapur a užite si krásy tejto krajiny.


Letenka Singapur Chinese and Japanese Gardens


Ak máte cestovateľské chute a plánujete navštíviť exotické miesta, Singapur je skvelou voľbou. A pre tých, ktorí sa zaujímajú o záhradníctvo, kultúru a históriu ázijských krajín, potom cesta do Singapuru by nemala chýbať na zozname priorít. V tejto časti budeme hovoriť o jednom z najkrajších miest na Singapure - Čínskych a Japonských záhradách a tiež o tom, ako si môžete zabezpečiť letenky do Singapuru.

Singapur Chinese Garden

Singapur Chinese Garden má honosnú čínsku architektúru, ktorá sa hierarchicky usporiadala. Záhrada je plná mandarínkových tradičných budov, ktoré sú postavené nad hladinou vody, aby vytvorili harmóniu s okolitými prírodnými krásami. Skutočné atrakcie v tejto záhrade sú mosty, pagody, vodopády a tradičné čínske záhradnícke úpravy

Okrem toho v singapurskom čínskom záhradníctve nájdete výnimočnú rastlinu štítovník Yu Hu, jednu z najväčších samorastúcich orchideí zeleného sveta, ktoré zaberajú viac ako 2000 metrov štvorcových. Existuje tu aj kamenné múzeum s mnohými vzácnymi a jedinečnými kamennými sochami.

Singapur Japanese Garden

Singapur Japanese Garden leží vedľa Singapur Chinese Garden a je od neho oddelený malým jazerom. Táto japonská záhrada ponúka návštevníkom dôraz na minimalizmus a jednoduchosť. Záhrada sa skladá z minimalistických vodných prvkov, záhradných ciest zabezpečujúcich oční klam a kľudné jazero, kde sa môžete prejsť kanálmi, ktoré vás prenesú na prekrásne miesta, ako je Vykurovaný dom.

Záhrada má aj japonskú vežu a návštevníci môžu byť svedkami tradičnej japonskej kultúry a zvykov. Pri vstupe do parku môžete navštíviť japonskú ríšu, kde sa môžete naučiť japonskú kultúru a história.

Ako si zabezpečiť letenky do Singapuru?

Existuje mnoho spôsobov, ako si môžete zabezpečiť letenky do Singapuru. Môžete využiť cestovnú kanceláriu alebo si môžete zakúpiť letenku online.

Pri hľadaní leteniek by ste mali byť pozorní na najlepšie obdobia na navštevu Singapuru. Najlepšie ročné obdobia na návštevu záhrad sú medzi februárom a aprílom a medzi októbrom a novembrom, keď teploty sú nižšie a nepriaznivé počasie je menšie.

Ak chcete nájsť najlacnejšie letenky do Singapuru, môžete využiť leteckých spoločností, ktoré poskytujú zľavy a špeciálne ponuky. Vzhladom na početnú ponuku letísk v Singapure často nájdete skvelé lety za nízke ceny.

Výlet do Singapuru a na Čínske a Japonské záhrady je určite cestou za nezabudnuteľnými zážitkami. Naplánujte svoju cestu dopredu a užite si kúzlo ázijských krajín.


Ubytovanie Singapur Chinese and Japanese Gardens


Singapur je jedným z najkrajších a najmodernějších miest na svete. Nachádza sa tu množstvo rozmanitých atrakcií a zaujímavostí, ktoré turisti preto navštevujú rok čo rok. Medzi jednu z najznámejších patria určite Singapur Chinese and Japanese Gardens. Tieto záhrady sú ideálne miesto na oddych a relaxáciu počas vášho pobytu v meste.

Singapur Chinese Garden ponúka návštevníkom obrovský areál s rôznymi čínskymi architektonickými prvky, ako sú pagody, mosty a pavilóny, ktoré sú postavené v tradičnom čínskom štýle. Taktiež si môžete vypnúť pri jazierku so stromami bonsai a relaxovať pri kaskádach a vodopádoch. Ak máte radi japonskú kultúru, Singapur Japanese Garden, súbor japonských záhradnych krajinných štýlov, kde môžete sledovať vodopády v štýle Nihon, prechádzať sa po kameňových záhradách, obložených japonskými písaniami a s poriadnym šálkom čaju, môže byť pre vás tou správnou voľbou.

Na oba záhradné parky sa môžete dostať v priebehu niekoľkých minút z centra Singapuru alebo z letiska. Tam nájdete množstvo možností na ubytovanie. Ak chcete pobyt v blízkosti záhrad, je k dispozícii veľa možností. Medzi najpopulárnejšie patria ubytovania v okolí Jurong East, ktorý je leží pri záhradách. V tejto oblasti si môžete nájsť výber izieb a apartmánov, ktoré sú dostatočne pohodlné a zároveň dostupné cenovo. Tiež sú neďaleko trhoviská na potraviny a mnoho obchodov kde nakúpite výborné jedlo a suveníry pre vašich najbližších.

Okrem toho, niektoré hotely aj poskytujú priame spojenie s parkom, kde si návštevníci môžu vychutnávať výhľady na exotické rastliny a zvieratá zo svojich balkónov alebo terás.

Celkovo, Singapor Chinese and Japanese Gardens ponúkajú nezabudnuteľný zážitok nielen pre turistov, ale aj pre miestnych obyvateľov, ktorí chcú ukľudnenie v stredom meste. A preto sa vyhnete stresu mesta a nájdite si ubytovanie v blízkosti týchto záhrad a užite si západy slnka s relaxačnou atmosférou, ktorú im poskytuje.


99 percent uspokojených klientov

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Garancia najlepšej ceny

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky