Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Maldivy Bandos Maldives

Počasie Maldivy Bandos Maldives


Maldivy sú známe svojimi nádhernými plážami, krištáľovo čistou vodou a exotickou prírodou. Krajina, ktorá sa skladá z viac ako 1 000 ostrovov, sa nachádza v Indickom oceáne. Medzi najpopulárnejšie destinácie na Maldivách patrí ostrov Bandos, známy svojou krásnou prírodou, fantastickými plážami a rozmanitými vodnými aktivitami. Pre návštevníkov, ktorí sa chystajú navštíviť Bandos Maldives, je dôležité poznať aktuálne informácie o počasí.

Počas celého roka sa na Maldivách teploty držia na pomerne stabilnej úrovni. Priemerná denná teplota sa pohybuje od 28 do 32 stupňov Celzia. V období júla a augusta, kedy na Maldivách býva najviac turistov, sú teploty vyššie a môžu dosahovať až 35 stupňov Celzia. V zime, teda od decembra do marca, sú teploty nižšie a môžu klesnúť na 22 stupňov Celzia.

Maldivy majú monzúnové klima. V období od mája do novembra, krajina zažíva obdobie dažďov. Tieto dažde sú však väčšinou krátke a intenzívne, po ktorých na Maldivách opäť svieti slnko. Dôležité je, že počas obdobia dažďov sa v niektorých častiach Maldivov vyskytujú aj silné búrky a tropické cyklóny. Cestovatelia by preto mali sledovať predpovede počasia a radšej sa nevydávať na more v období silných búrok a cyklónov.

V období od decembra do apríla, môžete na Maldivách očakávať slnečné a suché počasie s minimom zrážok. Ideálny čas pre plávanie, potápanie a ďalšie vodné aktivity. Ak hľadáte dovolenku, kedy vás bude slnko hriať a bude príjemne teplý vzduch, potom január a február sú ideálne mesiace pre návštevu.

Krajina vyvoláva obdiv a lásku skúsených dovolenkárov a to nielen pre nádherné pláže, krištáľovo čistú vodu a posedenie pod palmami, ale aj pre jej prekrásnu prírodu s pestrou faunou a flórou a kultúrne a historické pamiatky, ktoré vás nielen uchvátia, ale aj vás vtiahnu do starobylosti Maldivov. Ak plánujete svoju dovolenku na Maldivoch, je dôležité počúvať aktuálne info o počasí a zvážiť, ktoré obdobie je pre vás najvhodnejšie. Bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnete navštíviť Maldivy, však určite nebudete sklamaní.


Dovolenka Maldivy Bandos Maldives


Dovolenka na Maldivách je niečo, čo si špeciálne vyberieš, keď máš chuť zažiť niečo úplne iné a nezabudnuteľné. A presne taká je aj dovolenka v hoteli Bandos Maldives.

Hotel Bandos Maldives sa nachádza na ostrove Bandos, ktorý sa nachádza len 20 minút loďou od hlavného mesta Malé. Ostrov Bandos je krásny a na svoje si tam prídu všetci. Ak máš chuť na relax, nájdeš si jedné výlety, ktoré ťa dostanú do miest, kde si môžeš vyskúšať potápanie, šnorchlovanie alebo jednoducho si oddýchnuť na nádherných plážach. K dispozícii sú tu aj športové aktivity ako napríklad tenis, stolný tenis alebo squash.

Hotel Bandos Maldives ponúka ubytovanie v závislosti od vašich predstáv a požiadaviek. Môžeš si zvoliť medzi rôznymi typmi izieb - Garden Villas, Standard Rooms alebo Deluxe Rooms. Všetky izby sú veľmi dobre vybavené, s klimatizáciou, TV a samozrejme sú tam aj postele, kde si môžeš oddýchnuť po celodenných aktivitách.

Čo sa týka stravovania, v hoteli Bandos Maldives je aj tu niečo pre každého. V rámci all inclusive programu, si môžeš vychutnať každé jedlo a nápoj, ktorý si budeš želať. V hoteli sú tri reštaurácie, kde si môžeš vychutnať ázijské alebo medzinárodné jedlá, či už v bufete alebo a la carte.

No a čo by to bola dovolenka bez lákadla ako je nádherný bazén alebo wellness? Hotel Bandos Maldives má všetko, čo si môžeš len priať na dovolenke. Sú tu dva bazény, jeden vonkajší a jeden v interiéri. Môžeš sa tiež uvoľniť v kúpeľoch alebo si dopriať masáže. A krásy týchto ostrovov ti schválne vyberú dych.

Ak túžiš čosi špeciálne a iné, dovolenka v hoteli Bandos Maldives je pre teba tou správnou voľbou. Nádherné prostredie, moderné ubytovanie, skvelé jedlo a množstvo aktivít si iste s obľubou užiješ. A myslíme si, že aj ty odídzeš z Maldiv s nádhernými spomienkami.


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Bandos Maldives


O: Ahoj! Tu sú najčastejšie otázky a odpovede o Bandos Maldives na Maldivách.

1. Aké je miesto Bandos Maldives?

A: Bandos Maldives je súkromný ostrov nachádzajúci sa v Indickom oceáne v blízkosti hlavného mesta Maldiv, Male.

2. Ako sa tam dostanem?

A: Existuje niekoľko možností ako sa dostať na Bandos Maldives, vrátane letov z rôznych miest na Maldivách, letov zahraničnými leteckými spoločnosťami do Male a potom prechodu lodou.

3. Aké možnosti ubytovania mám v Bandos Maldives?

A: Bandos Maldives ponúka rôzne možnosti ubytovania vrátane plážových chatiek, deluxe izieb, rodinných suít, vodných bungalovov a vodných viliek.

4. Ako je stravovanie na Bandos Maldives?

A: Bandos Maldives ponúka široký výber jedál a nápojov v rôznych reštauráciách a baroch na ostrove, vrátane tradičnej miestnej kuchyne a západnej kuchyne.

5. Aké aktivity a zážitky mám na Bandos Maldives k dispozícii?

A: Bandos Maldives ponúka rôzne aktivity a zážitky, vrátane potápania, surfovania, rybolovu, plachtenia, wellness centra a večerného programu.

6. Je na Bandos Maldives možné organizovať svadbu alebo iné oslavy?

A: Áno, Bandos Maldives má skúsený tím pre organizovanie svadieb a osláv a ponúka rôzne možnosti miest a zariadenia pre takéto podujatia.

7. Ako sa dozviem viac informácií o Bandos Maldives a rezerváciách?

A: Môžete navštíviť oficiálnu stránku Bandos Maldives alebo kontaktovať rezervačný tím pre viac informácií a rezervácie.


Letenka Maldivy Bandos Maldives


Vytvorte si svoj dokonalý letový zážitok a pripojte sa ku komunite cestovateľov, ktorá o Maldivách sníva. Letenka do Maldiv je v súčasnosti cenovo dostupnejšia ako kedykoľvek predtým, zvlášť v prípade, ak sa rozhodnete pre let na známu súkromnú ostrovovú rezidenciu Bandos Maldives.

Bandos Maldives je luxusný 5-hviezdičkový resort a nachádza sa len 7 kilometrov od Medzinárodného letiska Malé. Svojím hostiam ponúka všetko, čo by ste si mohli pri svojom pobyte na Maldivách priať. Okrem dokonalej polohy na súkromnom ostrove v srdci Južného Male Atoll a prekrásnej pláže, sú tu aj služby najvyššej kvality, ktoré vám umožnia zažiť luxus, aký ste si nikdy nemysleli, že môžete zažiť.

V hoteli Bandos Maldives sú k dispozícii rôzne druhy ubytovania, ktoré sa líšia rozlohou, dizajnom a vybavením. Medzi najpopulárnejšie patrí skromný beach bungalow alebo veľký deluxe villa, oboje sú vybavené vysokým štandardom a zariadené k najvyššej spokojnosti hostí.

Okrem ubytovania si tu môžete užiť aj kvalitné jedlo v jednom z piatich reštaurácií a barov či trávenia voľného času aktivitami, ako sú potápanie, vodné športy, plachtenie alebo relaxácia v wellness centre.

Prostredie ostrova ponúka nekonečné možnosti na vodné aktivity aj atrakcie, od plávania s rôznymi druhmi rýb po objavovanie koralových útesov. Ak by ste sa však radšej zamerali na pozemské aktivity, v hoteli Bandos Maldives nájdete aj tenisové kurty, golfové ihrisko a fitness centrum.

Základnou podmienkou pre pobyt na Maldivách je však prístup na ostrov, ktorý je jednoduchý a pohodlný. Medzinárodné letisko Malé je dobre spojené s množstvom miest po celom svete. Ak by ste sa chceli rozhodnúť pre letenku do Maldiv, dostupné sú mnohé letenky, ktoré umožnia cestovať bez problémov.

Vezmite si let na Maldivy a zostante v Bandos Maldives, aby ste zažili úžasné krásy tejto krásnej krajiny v septembri počas obdobia, kedy je počasie najlepšie. Ak hľadáte dokonalé miesto na oddych a relax, neváhajte a zarezervujte si svoju letenku ešte dnes!


Ubytovanie Maldivy Bandos Maldives


Maldivy sú jedno z najobľúbenejších miest na svete pre dovolenkových turistov. Táto krajina je známa svojimi bledými piesočnatými plážami, jasným teplými vodami a dokonalým podmorským svetom. Pre tých, ktorí sa túžia zrelaxovať v krajine, je ubytovanie na ostrove Bandos Maldives ideálnou voľbou.

Bandos Maldives je jeden z najstarších a najpopulárnejších ostrovov v tíme. Nachádza sa v blízkosti hlavného mesta Malé a je jedným z najkrajších ostrovov v tejto oblasti. Tento 5-hviezdičkový hotel ponúka prvotriedne služby, okúzľujúce výhľady a dokonalé prostredie na oddych a relax.

Štýlové izby sú vybavené súkromnými balkónmi a terasami, kde si môžete vychutnať úžasné výhľady na more. Každá izba je vybavená klimatizáciou, minibarom, trezorom a TV. Ďalšie služby, ktoré hostia využívajú, sú úklid izieb, sušič vlasov, žehlička na želiezku a vysušenie prádla. Súčasťou ubytovania je aj kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a toaletnými potrebami zdarma.

Bandos Maldives tiež ponúka množstvo stravovacích možností. Hotelová reštaurácia, SeaBreeze Cafe, ponúka nespočetné množstvo jedál z celej oblasti, vrátane ázijskej, európskej a tradičnej miestnej kuchyne. Hostia si môžu vybrať z ponuky raňajok, obeda alebo večere a tiež z rôznych aktivít, ktoré sa na ostrove uskutočňujú.

Bandos Maldives má tiež niekoľko barov a klubov, ktoré sú ideálne pre toho, kto si chce užiť noc v maldivskom ostrove. Vyberte si z niekoľkých vyhliadkových bodov a užite si dokonalý výhľad na nočné nebo a hviezdy.

Ohromujúce krásy okolitého podmorského sveta sú rovnako majestátne ako ten najkrajší hotel. Hostia sa môžu odvážiť na potápanie, potápať a pozorovať korály a rôzne druhy rýb, vrátane ríbezle slonov, žralokov a mnohých ďalších. Okrem toho sa môžete plávať, surfovať, jazdiť na vodnom skútri, kajaku a mnoho ďalších aktivít.

Bandos Maldives je dokonalým útočiskom pre tých, ktorí chcú stráviť dokonalú dovolenku v exotickej krajine. Jeho okolie je krásne, izby sú pohodlné a hostia si môžu vychutnať širokú ponuku aktivít. Ak hľadáte dokonalú dovolenku na Maldivách, určite si zarezervujte pobyt v Bandos Maldives!


99 percent uspokojených klientov

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Garancia najlepšej ceny

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky