Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bahamy Bimini Islands

Dovolenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy sú jedným z najobľúbenejších turistických miest na svete, a keď hovoríme o "kráľovstve plytkých vôd", nemôžeme zabudnúť na ostrovy Bimini, ktoré sú ideálnym miestom pre dobrodružstvo a oddych na pláži. Bimini sa skladá z dvoch ostrovov - Bimini North a South - a množstvo menších okolitých ostrovov. Nasledujúce informácie vám pomôžu začať plánovať vašu dovolenku na Bimini Islands.

Ak sa rozhodnete pre návštevu Biminiov, nezabudnite sa pripraviť na skutočne exotický zážitok. Ostrovy Bimini sú obklopené jasnými karibskými vodami, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti na plávanie, potápanie a šnorchlovanie. Napriek tomu, že sú tieto ostrovy malé, ponúkajú turistom dostatok zábavy a mnoho miest na objavovanie.

Jedným z najlepších spôsobov, ako zažiť krásy Bimini, je stráviť deň na pláži. Pláže na Bimini sú známe pre svoju biele piesky, jasne modré vody a slnečné nebo. Mnoho pláží ponúka oázy s palmami, kde sa môžete skryť pred horúcim slnkom a užívať si krásne scenérie. Z pláže môžete vidieť koralové útesy, ktoré obklopujú ostrov a ponúkajú mnoho miest na šnorchlovanie, kde môžete vidieť rôzne druhy tropických rýb a morských živočíchov.

Keď sa ochladíte, môžete sa vydať na prechádzku po ostrove, aby ste sa zoznámili s miestnymi kultúrami a atrakciami. Bimini má pestrofarebnú históriu ako miesto, kde Ernest Hemingway trávil viac času a mal mnoho inšpiratívnych zážitkov. Môžete sa vybrať na prehliadku Hemingwayovej kajuty, kde sa dozviete viac o jeho živote a inšpirácii, alebo si najať sprievodcu, ktorý vám predstaví miestne pamiatky a zariadenia.

Okrem toho, Bimini ponúka aj mnoho možností na relax a wellness. Môžete si objednať zlato-sliepky, plážové jogy alebo si nechať spraviť masáž priamo na pláži. Ak ste spoločenský typ, môžete sa zúčastniť miestnych festivalov, ktoré sa konajú po celý rok. Tieto festivaly sú plné hudby, tanca a množstva chutných miestnych jedál.

A nakoniec, nezabudnite ochutnať miestne jedlá. Bimini je známe pre svoje morské plody a ryby, ktoré sú tu ulovené denne. Môžete si objednať konzervované lososa alebo grilovať červenú rybu, ktorá je obsypaná korením a servíruje sa s čerstvými zeleninou a ryžou.

V skratke, Bimini je naozajstný raj na zemi a ideálne miesto pre dovolenku, keď sa chcete dokonale oddýchnuť, ponoriť sa do krásnej prírody a zažiť trochu exotiky. Ak ste plánovali zájsť na Bahamy, nevynechajte toto krásne miesto, ktoré stojí za to navštíviť!


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Bimini Islands


Otázky:

1. Kde sa nachádzajú Bahamy Bimini Islands?
2. Aké aktivity sú dostupné na Bahamách Bimini Islands?
3. Potrebujem vízum na cestu na Bahamy Bimini Islands?
4. Kedy je najlepšie obdobie na návštevu Baham Bimini Islands?
5. Aké sú najlepšie miesta na navštívenie na Bahamy Bimini Islands?
6. Aké je miestne jedlo a nápoje na Bahamy Bimini Islands?
7. Ako sa tam dostanem?

Odpovede:

1. Bahamy Bimini Islands sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, na západnej strane Bahamských ostrovov.
2. Na Bahamách Bimini Islands sa dajú robiť rôzne aktivity, ako napríklad potápanie, rybolov, plachtenie, pozorovanie delfínov a šnorchlovanie.
3. Spojené štáty americké a Kanaďania sú oslobodení od potreby víz na cestu na Bahamy Bimini Islands. Pre ostatné krajiny sa odporúča overiť si aktuálne požiadavky na vízumové stránke Bahamských ostrovov.
4. Najlepšie obdobie na návštevu Bahamy Bimini Islands je medzi decembrom a aprílom, keď je počasie suché a slnečné.
5. Najlepšie miesta na návštevu na Bahamy Bimini Islands sú napríklad Súfacký prístav, niekoľko miest na plávanie a šnorchlovanie, Stará Bimini, múzeum Hemingwaya a Stone Fenced Road.
6. Miesticke jedlo a nápoje na Bahemy Bimini Islands zahŕňajú špecialitu ako je conch salad, smažený ryby a voňavý rum.
7. Na Bahamy Bimini Islands sa môže dostať lietadlom z rôznych miest a malými lodami z mnohých miest na Bahamských ostrovoch.


Ubytovanie Bahamy Bimini Islands


Bimini Islands sú súostrovím na západnom konci Bahám. Sú to pôle Miami, takže sem prichádza veľa turistov na krátke víkendové getaways alebo na dlhšie dovolenky. Bimini je známe svojimi turistickými atrakciami a aktivitami, ako napríklad potápanie, rybolov a surfovanie. Ak sa plánujete navštíviť Bimini, musíte si zvoliť vhodné ubytovanie. V tomto článku vám poskytnem prehľad o ubytovaní na Bimini Islands.

Hilton at Resorts World Bimini:

Ak chcete zažiť luxusné ubytovanie, navštívte Hilton at Resorts World Bimini. Tento hotel ponúka plytka bazény, vynikajúce reštaurácie a bazénový bar. Každá izba má balkón s krásnym výhľadom na oceán. Hotel sa nachádza v živom prostredí, kde môžete nájsť rôzne športové aktivity, reštaurácie a bary.

Bimini Big Game Club Resort & Marina:

Bimini Big Game Club Resort & Marina vám poskytne typické bahamské ubytovanie. Súčasťou hotela je vlastný prístav pre jachty. Okrem toho má hotel aj vlastné potápačské centrum, bar a reštauráciu. Hotel je v ideálnej polohe, pretože sa nachádza na južnom konci ostrova Bimini, kde si môžete vychutnať každý moment slnka nad oceánom.

Tropicana Motel:

Tropicana Motel je skvelou voľbou, ak hľadáte cenovo dostupné ubytovanie. Motel sa nachádza v centre mesta a má priestranné izby a apartmány s kuchyňou. Hotel poskytuje bezplatné parkovanie vo svojej garáži, kde si môžete bezpečne zaparkovať svoje vozidlo.

Bimini Sands Resort & Marina:

Bimini Sands Resort & Marina ponúka veľmi pohodlné ubytovanie. Nachádza sa na západnej strane ostrova a je obklopený nádhernou plážou. Hotel ma k dispozícii vlastný prístav pre jachty a ponúka rôzne vodné športy, vrátane potápania. Okrem toho si tu môžete vychutnať bar s výhľadom na oceán.

Bimini Bay Resort and Marina:

Bimini Bay Resort and Marina je ďalším luxusným hotelom na Bimini. Hotel ponúka vynikajúce ubytovanie vo vile alebo v apartmáne. Má tiež vlastnú pláž, plytkú lagúnu, bazény a veľa reštaurácií. Tento hotel je vynikajúcou voľbou pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú pohodlné a luxusné ubytovanie.

V Bimini nájdete mnoho možností ubytovania, ktoré sú určené pre rôzne cestovateľov. Bimini ponúka luxusné hotely ako aj cenovo dostupné ubytovania. Bez ohľadu na vaše preference, tu určite nájdete ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a predstavám. Ak chcete vychutnať každú chvíľu svojho pobytu na tomto špeciálnom mieste, vyberte si vhodné ubytovanie.


Letenka Bahamy Bimini Islands


Bahamy sa môžu pochváliť krásnymi plážami, jasným modrým morom a dokonalými miestami pre oddych. Medzi najkrajšie miesta tejto krajiny patrí aj ostrov Bimini. Ak túžite po jedinečnej dovolenke s relaxáciou, nezvyčajným prírodnými klenotmi a zábavou, Bimini je pre vás dokonalou voľbou.

Ako sa tam dostať

Bimini je súostrovie, ktoré sa nachádza blízko juhovýchodnej Flóridy. Najlepší spôsob, ako sa dostať na ostrov, je letecky. Môžete použiť niektorý z medzinárodných letísk vo Flóride a odtiaľ sa vydajte na krátke lety do Bimini.

Cestovať môžete aj loďou, avšak tento spôsob je viac časovo náročný a menej efektívny ako letecká doprava.

Ubytovanie

Na ostrove Bimini sa nájdu ubytovacie možnosti pre akýkoľvek rozpočet. Ak chcete mať lepší prístup k moru, môžete si zvoliť niektorý z hotelov priamo na pláži, ktoré vám ponúknu dokonalý pohľad na oceán. Existujú aj ubytovania v prímestskej oblasti alebo v dedine, kde nájdete lacnejšie možnosti.

Aktivity a atrakcie

Na ostrove Bimini sa nielenže môžete vychutnať rôzne vody, ale aj sa stať súčasťou mnohých aktivít, ktoré sa tu ponúkajú. Môžete sa vybrať rybačku v Atlantickom oceáne alebo plaviť sa na skútre na vode, pre ktoré je Bimini známy aj ako "kapitál sveta skútrů na vodě".

Ak sa chcete dostať bližšie k divokým živočíchom, môžete si objednať privátnu prehliadku, ktorá vás zavedie do najlepších miest, kde môžete vidieť morské želvy, delfíny a rôzne druhy rýb. Ďalej, tu môžete navštíviť aj múzeum Hemingway na Key West, ktoré tiež patrí medzi veľmi zaujímavé atrakcie.

Pláže

Bimini je známy pre svoje nádherné a nezvyčajné pláže. Ak máte radi rozprávkové prostredie a nádhernú sceneriu, navštívte pláže na zapadnú stranu ostrova. Tam sa nachádza množstvo malých ostrovov, ktoré sú ideálnymi miestami pre odpočinok.

Tipom na dovolenku v Bimini je aj pláž Alice Town, ktorá sa nachádza na južnej strane ostrova. Táto pláž sa môže pochváliť množstvom kaviarní, reštaurácii a obchodov a ponúka tiež vynikajúce možnosti k odpočinku.

Zhrnutie

Bimini označujú ako "Mala Karibiku", ale už len táto označba povie všetko. Má krásne pláže, teplo, vynikajúcu stravu a veľa aktivít. Ak sa túžite po dovolenke plnej oddychu a zábavy, Bimini je pre vás dokonalou voľbou.


Počasie Bahamy Bimini Islands


Bahamy sú známe svojimi paradisiakálnymi plážami a teplým klimatickým podnebím. Bimini Islands, malý súostrovie nachádzajúce sa v Západnej Indii, sú jednou z obľúbených destinácií pre cestovateľov, ktorí hľadajú niečo neobvyklé a iné v porovnaní s inými destináciami v Karibiku a na Bahamách.

Bimini Islands majú ročne stredomorské klimatické podmienky s celkovým počtom slnečných dní, ktorých je viac ako 300 za rok. Teploty sa pohybujú v rozmedzí od 22 °C do 32 °C počas celého roka, čo znamená, že je to celoročne teplé miesto, ktoré nepozná chlad.

Horúce a vlhké letá určujú počasie v Bimini Islands. Letá začínajú koncom mája a končia koncom septembra alebo začiatkom októbra a teploty sa pohybujú od 31°C do 32°C. Teploty v noci môžu zostať až do 25°C, čo znamená, že aj nocou býva teplo.

Zvyšok roka na Bimini Islands označujú miernejšie a príjemné teploty. Väčšinou je tu veľmi prijemné 27°C. Najchladnejší mesiac v Bimini Islands je január, kedy teploty klesajú asi na 21°C, so zriedkavými horšimi obdobiami.

Bimini Islands sa však ocitajú v oblasti tropických cyklón a hurikánov, ktoré tu môžu nastáť v období od júna do novembra. V tomto období sú obyvatelia a návštevníci Bimini Islands informovaní o približujúcich sa hurikánoch a sú vyzývaní k evakuácii.

Vode okolo Bimini Islands dominuje kryštálovo čistá a teplá modrá kvapalina. Teplota vody sa pohybuje od 24°C do 29°C v letných mesiacoch, čo je ideálne pre kúpanie, potápanie a vodné športy.

Väčšina návštevníkov Bimini Islands sa sem vyberá radšej v zimných mesiacoch, kedy sú teploty príjemné pre plávanie a návštevu kultúrnych pamiatok na mieste. A nezabudnite, čokoľvek si zvolíte, slnko bude na Bimini Islands vždy svietiť, takže si určite vezmite so sebou opaľovací krém.


99 percent uspokojených klientov

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

Garancia najlepšej ceny

Najlacnejšie letenky do každej časti sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky